Veido masažo galia

Dažnai, vos peržengusios 30 metų slenkstį, jaunos moterys ima kuo skubiau rinktis sau tinkamą kremą nuo raukšlių ir kitas stiprias priemones, kad tik išlaikyti veido odą švytinčią ir stangrią kuo ilgiau.

Net jei tai yra kremas nuo pirmųjų raukšlių, tokios priemonės yra gana agresyvios jaunai odai. Kuo anksčiau pradėsite naudoti priešraukšlines priemones, tuo silpnesnis poveikis bus jūsų odai kai jau tikrai matysite, kad reikia kažko imtis, nes netinkama priežiūra, gyvenimo būdas ar aplinkos daromas poveikis, su metais tik ryškės ir taps nebepaslepiamas. 

Norint džiaugtis gražia oda ir nesirūpinti laiko daromais pokyčiais, kremas nuo raukšlių nuo pat jaunystės nėra geriausias pasirinkimas. Tik tinkama priežiūra nuo pat paauglystės, puikiai parinktos jau pirmosios priemonės ir kosmetologo konsultacijos, bei atliekamos procedūros gali užtikrinti odos grožį, net perkopus 40 ar 50 metų. 

Bet kuris profesionalas pasakytų, kad jei tinkamai neatlikai namų darbų jaunystėje, jokios net brangiausios priemonės nepadės atstatyti ir atjauninti veido odos, jos gali tik pristabdyti senėjimo procesus. 

Vis populiarėjant natūralių produktų ar namų sąlygomis išgautų priemonių naudojimui, prie viso to pradėta garsiai kalbėti ir apie veido masažo naudą ir kokių neįtikėtinų rezultatų galima pasiekti. Poveikis odai yra dvejopas – tai, ką mes matome ir nematomi, kūne vykstantys procesai:

  • aktyvinama kraujotaka;
  • veido ląstelės efektyviau aprūpinamos reikalingomis maisto medžiagomis bei būtinu deguonimi;
  • dėl pagerėjusios limfos sistemos darbo, vyksta efektyvesnis toksinų pasišalinimas;
  • pašalinamos senos, suragėjusios odos ląstelės;
  • išsivalo užkimštos poros, sumažėja spuogai – tai itin aktualu paauglystėje;
  • efektyviai susitvarkoma su išsiplėtusių kapiliarų problema; 
  • oda tampa pastebimai jaunesnė, švelnesnė, skaistesnė;
  • mažėja patinimai, daugelį varginantys tamsūs ratilai po akimis; 
  • stiprinami audiniai, tas įgalina pasiekti matomą raukšlių sumažėjimą, suglebusios odos sustangrėjimo efektą.

Kalbant apie šį jauninantį poveikį, būtina žinoti, jog prireikia nemažai darbo (tai ne stebuklingas medikamentas, kurio viena injekcija atneša iš karto matomų rezultatų), būtina keisti ir savo gyvenimo būdą.

Veido masažas naudojant specialius veido masažuoklius – veiksmingiausia natūrali priemonė siekiantiems ne tik lygios veido odos, bet ir sąlygojanti visą aibę kitų teigiamų efektų. 

Ne, mes neteigiame, kad kremas nuo raukšlių yra netinkama priemonė, tačiau tik kai yra naudojamas laiku, tinkamai parinktas asmeniškai jums ir naudojamas kartu su profesionalų priežiūra ir jų daromomis procedūromis, gali būti veiksminga priemonė ir atnešti puikių rezultatų ateityje. 

O kai naudojama viskas kartu: tinkamos priemonės jau nuo pat paauglystės, atsakingai atliekami namų darbai, veido procedūros, veido masažas ir tik atėjus laikui stripresnės priemonės, įvairūs serumai, kaukės ir kremai nuo raukšlių, neabejokite, rezultatą turėsite ir bėgančių metų nebijosite, o jus lydės pavydūs žvilgsniai net sulaukus garbaus amžiaus. 

Parašykite komentarą