Kodėl atsiranda celiulitas?

Įdomu kodėl atsiranda celiulitas? Priežasčių jam atsirasti toli ieškoti nereikia, tiesiog pažvelkime į Jūsų mamą ar močiutę, šis nemalonus reiškinys yra genetiškai paveldimas. Taip pat lemiamas faktorius yra figūros struktūra, celiulitas būdingesnis nedidelio ūgio, moteriškų apvalumų moterims.

Vartojate kontraceptines tabletes ar kitus medikamentus turinčius įtakos hormonų veiklai? Tai dar viena priežastis, kodėl atsiranda celiulitas, nes hormonų įtaka turi didelę reikšmę celiulito formavimuisi, o pokyčiai hormonų veikloje tai ir sukelia.

Jei turite problemų su kepenų veikla, virškinimo sutrikimais ar skydliauke, taip pat tikėtina, kad gali atsirasti bėdų ir su celiulitu. Kaip ir daugeliui kitų ligų, taip ir celiulito atsiradimui stresas gali turėti reikšmės.

Susilpnėjus imuninei sistemai, sutrinka medžiagų apykaita bei limfos darbas. Tai atsispindi ir odoje. Sutrikus vidaus organų veiklai, sutrinka odos aprūpinimas deguonimi, maistinėmis medžiagomis. Sutrikus medžiagų apykaitai ima kauptis riebalai ir vanduo, o tai yra puiki terpė celiulitui. Štai Jums dar viena priežastis.

Dirbate sėdimą darbą, o gal Jūsų laikysena netaisyklinga? Neįtikėtina, bet ir tai turi reikšmės. Silpnėja pilvo raumenys, klubai atsikiša į priekį, suprastėja kraujotaka apatinėje kūno dalyje, pradeda kauptis skysčiai. 

Stiprinkite nugaros raumenis! Mityba – svarbu ne tik ką valgote ir kiek, bet ir ko nevalgote! Norint atsikratyti celiulito moterys dažnai ima laikytis griežtų dietų, organizmas patiria šoką ir kadangi negauna butinų maistinių medžiagų, įjungia apsaugos režimą ir kiekvieną gaunamą kaloriją ima versti riebalais. Mielosios, nustokite savęs klausinėti: kodėl atsiranda celiulitas?

Susireguliuokite mityba, o ne alinkite organizmą, taip tik dar labiau žalodamos save ir savo odos būklę. Mityba viena svarbiausių ir reikšmingiausių celiulito atsiradimo ar gydimo priežasčių.

Parašykite komentarą