Keturi riebūs produktai lieknėjimui

Iš tikrųjų, ne visi riebūs produktai daro įtaką svorio prieaugiui. Kai kurie jų veikia net atvirkščiai, suteikdami naudos jūsų sveikatai ir figūrai. Portale she.lt mums papasakojo apie keturis produktus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, norint sulieknėti.

Avokadas

Šis produktas skaitomas vienu riebiausių pasaulyje. Būtent, dėka riebalų, esančių jo sudėtyje, jis tokio nuostabaus skonio. Bet, kas įdomiausia, avokado riebalai stabilizuoja gliukozės lygį kraujyje, kas labai svarbu lieknėjimo procesams.

Lašiša

Tai itin riebi žuvis, kurios mėsos sudėtyje daug vitamino A ir Omega rūgščių. Žinoma, jų reikia organizmui, kad degintų riebalus. Bet lašiša prisotina organizmą naudingomis medžiagomis ilgam laikui, kas taip pat įtakoja lieknėjimą.

Alyvuogių aliejus

Keturi riebūs produktai lieknėjimui

Šis aliejus turi savo sudėtyje Omega – 9 amino rūgščių, kurios padeda greitinti medžiagų apykaitą, mažinti apetitą ir gerinti odos būklę. Dažniau dėkite alyvuogių aliejaus į salotas ir būkite tikros, kad jis atneš tik naudos.

Sūris

Sūris – tai puikus kalcio šaltinis, o kalcis organizmui reikalingas plaukų, nagų grožiui, kaulų, dantų stiprumui ir kitiems teigiamiems medžiagų apykaitos procesams. Taip, sūryje daug riebalų, tačiau dėka savo aromato ir skonio, jo neįmanoma per daug suvalgyti. Sūris ilgam prisotina organizmą ir žmogui padeda tenkintis jo valgymu.

Parašykite komentarą