Apie Mus

internetinis žurnalas tikra moteris

Tikramoteris.lt – tai internetinis žurnalas, kuris padės praskaidrinti net niūriausią dieną. Čia mes dalinamės kasdieniais patarimais moterims, kurios nusprendė nepasiduoti visuomenės spaudimui, standartams ir sekti savo įsitikinimais bei vertybėmis.

Taigi, kas yra Tikra Moteris? Mūsų nuomone tai yra moteris, kuri žino savo vertę ir supranta savo buvimo šiame pasaulyje svarbą. Tikra Moteris, tai moteris, kuri nepasitiki likimu ir pati nusprendžia kur yra jos vieta ir kuriuo keliu ji nori eiti. Tikra moteris yra ta, kuri neatsiprašinėja už tai kaip atrodo ar ką kalba, nes ji žino savo tiesą ir pati sprendžia kas jai tinka, ji žino savo ribas ir eina per pasaulį aukštai iškelta galva. Tikra Moteris, tai moteris, kuri neturi niekam nieko įrodyti, ji daro viską tik todėl kad pati to nori, todėl kad tai ją daro laiminga. Ir ji tai daro dėl savęs.

O grįžusi į namus, ten kur saugu, kur gali nusimesti drabužius ir basomis kojomis šokti pagal savo mėgstamiausią dainą, kur gali būti tikra ir nesuvaidinta, kur nereikia niekuo apsimetinėti, kur nėra pareigų ir gyvenimo vaidmenų, Tikra Moteris, apgalvoja savo dieną, nusišypso ir supranta, kad viskas ką tą dieną ji nuveikė, pasirinko, visi jos sprendimai buvo teisingi, nes ji pasitiki savimi ir nieko nesigaili. Tikrai moteriai kiekviena maža klaida yra tiesiog nesusipratimas dėl kurio kaltos aplinkybės, bet ne ji ir ji niekada neatsiprašo, nes ji gyvena savo nuostabiausią gyvenimą kiekvieną dieną!

Tikra moteris moka džiaugtis ir skleisti meilę, nes savo viduje ji turi prikaupusi tiek daug meilės, kad nori ja pasidalinti su kitais. Tikra moteris skleidžia šilumą ir švelnumą ir nesijaučia silpna dėl to, kad vėl paprašo vyro ar kaimyno padėti atsukti agurkų stiklainį, nes prašyti pagalbos ir jausti dėkingumą už tai, yra tikros moters sąvybė.

Tikramoteris.lt yra vieta, kurioje rasite daugybę patarimų kaip išmokti džiaugtis ir sukurti ramybės uostą, kuriame norės prisiglausti kiekvienas, nes ramybė, šiluma ir kito žmogaus artumas yra kiekvieno žmogaus poreikis, o Tikra Moteris moka tai sukurti. Ir jeigu tu manai kad tai nepasiekiama, tai žinok, kad TU JAU ESI TIKRA MOTERIS, tik turi padėti sau atsiskleisti ir mes tau tai padėsime padaryti!