Kaip padidinti krūtinę? Patarimai kurie Jums padės

Didelės ar mažos krūtys, jos būna įvairių formų ir dydžių, ir visos krūtys yra gražios. Nors vienos moterys jaučiasi patogiai savo natūraliame kūne, kitos nori pakeisti kai kuriuos dalykus – tai kiekvienos moters asmeninis pasirinkimas. Vienas iš dažniausių, kūno tobulinimo klausimų, yra – kaip padidinti krūtinę? Kai kurios moterys nori turėti didesnes krūtis, nes mano, kad tai suteiktų joms daugiau pasitikėjimo savimi ir leistų jaustis patrauklesnėmis, moteriškesnėmis. Ir, iš tiesų, nepriklausomai nuo priežasties ir jūsų didelio noro, neįmanoma, be operacijos pagalbos, kardinaliai pakeisti krūtinės formos ar dydžio. Tačiau, šiek tiek, padėti sau galite!

Didesnės krūtys yra geidžiamos įvairaus amžiaus moterų, nepriklausomai nuo to, ar esate labai jauna, ar jau garbaus amžiaus moteris, visada, visais laikais, moterys troško turėti gražias, apvalias, putlias krūtis. Ar žinote, kad vidutiniškai moters krūtinė per visą gyvenimą keičiasi 6 kartus? Ir, vis dėlto, nors mokslas sparčiai žengia į priekį, o medicinos naujovės leido labai stipriai patobulinti chirurgiją, estetinės operacijos vis tiek išlaiko ne visoms įkandamą kainą. Taigi, kyla tik vienas klausimas: kaip padidinti krūtinę, kokie dar būdai egzistuoja? 

Ar yra būdų kaip padidinti krūtinę natūraliu būdu? Džiaugiamės galėdami atsakyti – taip! Yra.

Mokslininkų teigimu, krūtų forma ir dydis, yra paveldimi genetiškai. Taigi, itin didelių pokyčių, namų sąlygomis, jūs tikrai nepadarysite. Krūtų dydis priklauso ir nuo mitybos įpročių, gyvenimo būdo, jūsų kūno svorio, teisingos mankštos ir laikysenos. Tad tikrai yra keletas būdų, kuriuos galite išbandyti namuose, kad jūsų krūtys atrodytų pilnesnės ir išlaikytų formą. Jie ne tik neturi šalutinio poveikio, bet yra ir tikrai ekonomiški, jei renkatės nesinaudoti chirurgų paslaugomis ir norite pabandyti pačios, ir kuo natūralesniu būdu.

Kaip padidinti krūtinę – Sportas

Sportuojant, reguliariai ir teisingai, tikrai galite pagerinti savo krūtinės išvaizdą. Treniruojantis su svoriais, kaip ir bet kurios kitos kūno vietos raumenys, taip ir krūtinės raumuo auga. Tvirtas, stiprus krūtinės raumuo suteiks jums išraiškingą, aiškią krūtų formą. Kaip ir viską pasaulyje, taip ir krūtis, veikia gravitacija. Ir nieko nedarant, nesiimant jokių papildomų priemonių, su metais jūsų krūtys vis labiau nukars, praras formą, pilnumą ir visą savo grožį. Tad imtis priemonių ir užbėgti įvykiams už akių, tiesiog būtina! 

Taisyklingai atliekant pratimus, skirtus būtent krūtinės raumenų dailinimui, išlaikysite formą ir tikrai pagerinsite bendrą odos ir gilesnių krūtinės audinių būklę. Taip pat, reikia nepamiršti ir laikysenos pratimų. Vien jau taisyklinga laikysena, tiesi nugara, tiesi pečių linija, įtempti pilvo raumenys, padės jums vizualiai pagražinti visą bendrą vaizdą, atrodysite labiau pasitikinčios savimi, moteriškesnės ir žinoma patrauklesnės. 

Pačius efektyviausius pratimus, skirtus krūtinės dailinimui, galite daryti tiesiog namuose, skirdamos kasdien po kelias minutes, ir tai jums nieko nekainuos. Šiais laikais, kai informacija internete yra lengvai surandama ir yra visiškai nemokama, sunkumų tikrai nekils, o ir išlaidų jokių nepareikalaus. Svarbiausia – didelis noras, laikytis disciplinos, daryti viską taisyklingai ir tikrai pasieksite norimų rezultatų.

Kaip padidinti krūtinę – Mityba

Tinkama mityba atlieka svarbų vaidmenį kūno formoms palaikyti. Joks sportas nepadės jums pasiekti geriausių rezultatų, jei mityba bus neteisinga. Kalbant, išskirtinai, apie krūtinės didinimą namų sąlygomis, galime išskirti keletą maisto produktų, kurie gali prisidėti ir padėti jums pagražinti krūtinės dydį ir formą.

  • Pienas. Pieno vartojimas prisideda prie krūties audinių augimo, nes jis praturtintas estrogenais, progesteronu ir prolaktinu, kurie yra reikalingi pieno liaukų veiklai palaikyti. Tad galima daryti prielaidą, kad vartojant pieną, skatinant moteriškų hormonų gamybą ir veiklą, jūsų krūtys bus pilnesnės ir moteriškesnės.
  • Žalios lapinės daržovės. Jei norite turėti didesnę krūtinę, įtraukite žalias lapines daržoves į savo dienos racioną. Šios daržovės, taip pat, yra nuostabus geležies ir kalcio šaltinis. Dažniausiai žalios spalvos lapinėse daržovėse nėra fitoestrogenų, kurie kažkaip paveiktų krūtų audinius, tačiau jie tonizuoja jau subrendusią krūtinę. Dar viena priežastis, kodėl turėtumėte  valgyti žalias lapines daržoves – jos blokuoja testosterono, kuris yra vyriškas hormonas, gamybą moterų organizme. Tai subalansuoja hormonus moters kūne ir leidžia natūraliam estrogeno kiekiui kontroliuoti kūno funkcionavimą. 
  • Riešutai. Riešutuose gausu mononesočiųjų riebalų rūgščių. Jos yra, ne tik labai vertingos, gerai viso organizmo būklei palaikyti, bet ir yra būtinos krūtų audiniams kurtis ir augti.
  • Soja. Sojoje yra fitoestrogenų, hormonų, atsakingų už krūtų augimą. Sojose taip pat yra izoflavonų, kurie kovoja su laisvaisiais radikalais ir vėžinėmis ląstelėmis, kurios gali augti krūties audiniuose. Taip pat į savo racioną įtraukite tokius maisto produktus kaip linų, ožragės ir pankolio sėklos. Dar, gražią krūtinės formą palakyti ar pagerinti jos išvaizdą gali padėti ankštinės daržovės ir sojos pupelės.

Dar daugiau būdų, kurie padeda padidinti krūtinę

Norint tūrėti gražią ir pilną krūtinės formą, nepakenkti natūraliam augimui ir vytymuisi, būtina pasirinkti tinkamą liemenėlę. Liemenėlės dydis vaidina svarbų vaidmenį kontroliuojant būsimą krūtinės formą ir stangrumą. Netinkamas liemenėlės dydis gali sutrikdyti kraujotaką ir taip pakenkti normaliam krūtinės vystymuisi. Dar vienas, labai vertingas būdas padidinti krūtinę, yra masažas. Bent kartą per dieną masažuokite krūtis. Tai pagerina kraujotaką ir lemia sklandžią hormonų veiklą. Krūtinės masažas yra vienas efektyviausių būdų, kuris gali pagražinti jūsų krūtinę. 

Papildai krūtų didinimui

Daugelis moterų renkasi krūtų didinimo operaciją, kad pasiektų savo svajonių rezultatą. Tačiau, ši operacija kainuoja, ne tik nemažai pinigų, bet ir skausmingą atsigavimo laikotarpį. Taip pat, vis dažniau yra kalbama apie komplikacijas pooperaciniu laikotarpiu ir vėliau atsiradusius šalutinius poveikius. Tiesa ta, kad krūtų implantai, kad ir kokie būtų saugūs ir pagaminti remiantis naujausiomis technologijomis, yra svetimkūnis organizme, o tai reiškia, kad reikia susitaikyti su tuo, kad galbūt būtent jūsų kūnas implanto nepriims. 

Jei ieškote saugaus, natūralaus būdo, kaip padidinti krūtinę, mes rekomenduojame išbandyti krūtų didinimo papildus. Būtent šis produktas efektyviai ir nekenksmingai padės pasiekti matomą, akivaizdų pokytį ir galėsite džiaugtis didesne krūtine be jokių šalutinių poveikių. Krūtų didinimo papildų gamyboje yra naudojami tik natūralūs, saugūs ingredientai, kurie skatina estrogenų gamybą moters organizme ir aprūpina kūną būtinomis maistinėmis medžiagomis, kurios reikalingos ląstelių regeneracijai. 

Rinką užplūdus, įvairių tipų, krūtų didinimo produktams, rasti saugų ir veiksmingą produktą, atitinkantį jūsų poreikius, gali būti iššūkis. Jei esate pasirengusi turėti didesnes ir stangresnes krūtis, be brangios operacijos, ilgo pooperacinio laikotarpio ir galimų šalutinių poveikių, siūlome jums vienus geriausių, kurie yra rinkoje, krūtų didinimo papildus. 

BreastFast“ papildai pagerina jūsų natūralią medžiagų apykaitą ir dirba su jūsų kūnu pasitelktami natūralius organizme vykstančius procesus. „BreastFast“ taiko holistinį požiūrį, kuris išnaudoja visas jūsų kraujotakos ir endokrininės sistemos galias, kad padidintų krūtų dydį, išlaikytų stangrumą bei pakeltų ir padailintų jūsų biustą. Krūtų didinimo papildai yra moksliškai paremtas ir išbandytas organinių ingredientų ir natūralių junginių derinys, kurį žmonės vartojo jau labai seniai. Svarbiausia yra padidinti elementų, kurie yra gyvybiškai svarbūs jūsų krūtų sveikatai ir augimui, santykį. Papildydami savo mitybos racioną „BreastFast“, galite padidinti tam tikrų maistinių medžiagų kiekį organizme, kurie gali padėti padailinti jūsų krūtinę be jokio šalutinio poveikio ar komplikacijų. 

4 žingsniai, kurie jums padės padidinti krūtinę greitai

  1. Įtraukite BreastFast papildus į kasdienę mitybą. Papildai krūtų didinimui BreastFast, tai maisto papildas, kurį užtenka gerti vieną kartą per dieną. Moksliniais tyrimais paremti ir tiksliai atrinkti ingredientai padeda organizmui geriau įsisavinti kasdieninio maisto medžiagas, kurios yra labai svarbios norimama rezultatui pasiekti, bei sustiprinti vitaminų ir mineralų veikimą. 
  2. Maistinga ir subalansuota mityba. Kaip kiekvienas geras partneris BreastFast neveiks taip gerai vienas, kaip veikia pasirinktas kompleksiškai su kitomis priemonėmis. Vaisiai, daržovės, javų grūdai bei baltymai kasdienėje mityboje, tai jūsų organizmo varomoji jėga. Subalansuota mityba yra reikalinga, kad organizmas galėtų teisingai funkcionuoti ir išsaugoti ląstelių ir hormonų aktyvumą, kiekį ir balansą organizme. BreastFast padeda organizmui atsikratyti toksinų ir pasisavinti vertingus mineralinius mitybos komponentus – tai pagerina sveikatą, fizinę išvaizdą ir leidžia padidinti krūtų liaukų audinį – o tai reiškia, kad padidina krūtinę.
  3. Kokybiškas laikas sau ir aktyvus laisvalaikis. Daug kenksmingų padarinių sveikatai sukelia toksinai. Toksinai organizme gaminasi, kai organizmui trūksta pakankamo kiekio miego, arba kai jaučiate stiprų stresą. Todėl labai svarbu išlaikyti ramybę ir saugoti savo miego laiką, šiais, kupinais streso ir skubėjimo, laikais. Toksinų valymas iš organizmo yra būtinas žingsnis norint būti sveiku žmogumi ir gerai jaustis. Tai – svarbus BreastFast papildų elementas. Vienas iš poveikių, kodėl BreastFast papildai yra tokie vertingi – jie padeda valyti toksinus iš organizmo. Į visą priemonių kompleksą įtraukus sportą, kuris yra svarbus, ne tik išoriniam grožiui, bet ir gerai psichologinei būsenai palaikyti, elementas, ir, taip pat, įtraukus krūtų masažus, kuriems skirsite bent kelias minutes per dieną, jūs neišvengiamai pasieksite jus džiuginantį rezultatą ir galėsite džiaugtis didesne, stangresne ir moteriškesne krūtine.
  4. Išlaikykite pasiektus rezultatus. Labai didelė klaida, kurią daro daugybė žmonių, bet kokioje gyvenimiškoje situacijoje, pasiekus tam tikrą, norimą tikslą, ima ir grįžta prie senų įpročių, nustoja stengtis ir galų gale, lengva ranka, sunaikina jau pasiektus rezultatus. Tas pats galioja ir šiuo atveju. Kai pagaliau pasieksite savo tikslą – gražią, didesnę krūtinę ir stangrią krūtinės odą, galbūt pamiršite kiek pastangų tai reikalavo, norėsis grįžti prie senų įpročių. Tačiau, privalote atsilaikyti. BreastFast, tai daugiau negu tik maisto papildas, tai tikras gyvenimo būdo keitimas – sukurtas, kad padėtų jums sustiprinti pasitikėjimą savimi ir atskleistų jūsų seksualumą ir visus moteriškus kerus. Nesugadinkite to, ką pasiekėte. Tęskite kompleksišką programą ir tapkite geriausia savo pačios versija. BreastFast gyvenimo būdas, nėra tik apie išorinį grožį ir apie didesnę krūtinę, tai – apie tikrą giluminį tobulėjimą iš vidaus ir nesustabdomai augantį vidinį grožį, pasitikėjimą savimi, apie discipliną ir išaugusią vidinę stiprybę ir savivertę, kuri auga tik siekiant tikslų, o jūs turite tikslą!  Padidinti krūtinę yra įmanoma, ir jūs esate gerame kelyje, kurį pasirinkus galėsite džiaugtis nuostabiais rezultatais ir moteriškais apvalumais.

Parašykite komentarą