Kaip kovoti su veido raudoniu? Specialistų patarimai

Dauguma žmonių linkę parausti iš gėdos, nemalonios situacijos metu ar itin susijaudinus. Tai yra natūralus dalykas, o paraudęs veidas verčia tuo asmeniu labiau pasitikėti – manoma, kad jis yra nuoširdus. Vis dėlto, tam tikra žmonių grupė gali veido raudoniu pasiskųsti, nes jis nuolat kankina nepriklausomai nuo jokių emocijų.

Veido raudonis – liga, su kuria reikia kovoti?

Tokios paprastos priežastys kaip darbas prie šilumą skleidžiančio šaltinio, skubus itin karšto maisto valgymas, dažnas ir didelio kiekio alkoholio vartojimas, patiriamas stresas ar net saulės kiekis gali sukelti veido kraujagyslių plėtimąsi. Būtent išsiplėtę kraujagyslės ir sukelia raudonį.

Kitas atvejis – ypač plona veido oda, kurioje esantys kapiliarai yra linkę trūkinėti. Trūkinėjantys kapiliarai vargina taip pat kaip ir išsiplėtę kraujagyslės bei ragina ieškoti būdų, kaip veido raudonį panaikinti efektyviai ir užtikrintai.

Kaip kovoti su veido raudoniu?

Natūraliomis priemonėmis veido raudonio išvengti gali būti sunku, o patį raudonį dažniausiai lemia paveldimumas. Vis dėlto, tam tikromis priemonėmis galite odai padėti. Pavyzdžiui, stenkitės nenaudoti veido odą dirginančių priemonių, neprausti veido chloruotu vandeniu ir muilu. Jei siekiate atsisveikinti su veido raudoniu apskritai, tinkamiausia Jums procedūra yra nepageidaujamų kraujagyslių ir kapiliarų šalinimas lazeriu.

Kodėl lazeriu pašalinti veido raudonį yra geriausias būdas?

  • Paprasta procedūra. Lazeriu nepageidaujami odos dariniai gali būti pašalinami per kelias ar keliolika, jei pažeidimai sunkesni, minučių. Jums nereikės jokių nuskausminamųjų ar vietos narkozės – procedūra neskausminga ir jaučiamas tik lengvas dilgtelėjimo jausmas.
  • Rezultatas išlieka ilgai. Svarbiausia yra bene tai, kad po lazerio procedūros rezultatas matomas itin ilgai. Žinoma, šiam tikslui pasiekti gali prireikti ne vienos procedūros – dažniausiai nedidelės kraujagyslės yra visiškai pašalinamos per 1-3 procedūras tarp kurių yra kelių savaičių pertraukos.

Kaip elgtis po kraujagyslių šalinimo procedūros?

Dažniausiai po lazerio procedūros gali būti jaučiamas šioks toks karštis, oda gali būti paraudusi ir patinusi. Vis dėlto, to išsigąsti nereikėtų, o veido odai galite padėti gan paprastais būdais. Po procedūros rekomenduojama gydytą vietą šaldyti, vengti tiesioginių saulės spindulių, pirties ir alkoholio. Laikantis paprastų patarimų jau greitai galėsite džiaugtis idealia oda ir raudonuoti tik dėl patiriamų emocijų.

Parašykite komentarą