Goji uogų daromi stebuklai

Jau daugiau nei 5 tūkstančius metų Goji uogos stebina mus savo stebuklingomis savybėmis: gerina sveikatos būklę, stabdo senėjimo procesus ir net pagerina gyvenimo kokybę, suteikia energijos ir džiaugsmo! Goji uogos gerina regėjimą, širdies ir kepenų veiklą. Trumpai tariant Goji uogos yra šių dienų stebuklas.

Goji uogose yra didelis kiekis mineralų, tokių kaip kalcis, kalis, geležis, cinkas, jodas, fosforas, manganas ir daug kitų. Taip pat sudėtyje yra dag amino rūgščių ir vitaminų B,C ir E. Uogose esantys vitaminai palaiko ne tik puikią sveikatos būklę, bet ir gerina odos išvaizdą, bei stabdo senėjimo procesus.

Geriausiai žinomas Goji uogų poveikis sveikatai:

  • Gerina regą;
  • Užkerta kelią vėžio atsiradimui;
  • Gerina odos tonusą;
  • Mažina nuovargį;
  • Gerina širdies veiklą;
  • Normalizuoja virškinimo trakto veiklą;
  • Padeda išvalyti kraują;
  • Kovoja su nutukimu ir jo keliamomis problemomis.

Kaip vartoti goji uogas?

Geriausias būdas vartoti Goji uogas su jogurtu, ledais, dėti į kokteilius, pyragaičius, virti arbatas ir kiti panašūs būdai. Geriausia yra pirkti jau džiovintas uogas, nes džiovinant yra eliminuojami toksinai esantys uogose, ir prieš maišant su kitais produktais, vertėtų uogas sutrinti. 

Nepamirškite…

Prieš pradedant valgyti uogas, reikėtų nepamiršti pasitikrinti ar jos nekelia jums alerginių reakcijų, jei viskas gerai, dozę reikėtų didinti po truputi. Įprastai, sveiki žmonės gali suvalgyti maždaug 20-40 gramų džiovintų Goji uogų kiekvieną dieną. Uogos gali būti valgomos ir vienos, ir derinant su kitais produktais, verdant arbatą. Pasirinkimas yra platus, tad nesunkiai atrasite savo mėgstamiausią receptą.

Paprasčiausias būdas pasisavinti Goji uogų geriausias savybes – Goji uogų arbata. Arbatai jums reikės 1 šaukšto džiovintų uogų ir apie puse litro verdančio vandens. Užpilkite uogas ir palikite apie 30 min. Arbatą galima pagardinti citrina. Gerti po puse puodelio arbatos, daugiausia 3 kartus per dieną. Gėrimas gali būti saugomas dvi dienas sausoje, vėsioje vietoje. Likusių uogų nuo arbatos išmesti nebūtina, jas galima suvalgyti arba uogomis pagardinkite patiekalus. 

Kitas gerai žinomas populiarus receptas yra taip pat Goji uogų gėrimas skirtas moterų grožiui palaikyti. Jam reikės šaukšto džiovintų Goji uogų, 5 chrizantemų gėlių žiedų ir juodos arbatos pagal mėgstamą arbatos stiprumą. Viską užpilkite 1 litru verdančio vandens ir palaikykite apie 15 minučių. Gerkite po puse puodelio, ne daugiau nei 3 kartus per dieną. 

Trečiasis receptas Goji uogų tinktūra skirta organizmo veiklai palaikyti. Jums reikės 45% stiprumo spirituoto gėrimo, geriausia naudoti degtinę. Į 0,5l degtinės įpilkite 50 gramų džiovintų uogų. Gėrimą palikite pastovėti savaitei. Gerkite po 10 ml tinktūros du kartus per dieną. 

Atminkite, Goji uogos yra labai naudingos mūsų organizmui, tačiau vartojant tinkamais kiekiais ir tinkamu būdu, priešingu atveju gali sukelti neigiamą organizmo reakciją ar alergijas. 

Jei jūsų organizmas yra jautrus ar alergiškas, prieš pradedant vartoto goji uogas pasitarkite su šeimos gydytoju.

Parašykite komentarą