10 geriausiai liekninančių arbatų

Arbata – ne tik puikus gėrimas, bendraujant vakarais su šeima. Tai be galo naudingas sveikatai produktas. O kai kurios arbatos rūšys padeda ir sulieknėti. Keli puodeliai arbatos per dieną,magiškai nesudegins kalorijas, bet duos tik naudą jūsų dietai.

Paragaukite geriausias liekninančias arbatas ir nustebsite jų gamtine jėga, kuri smarkiai padės jūsų dietai. Štai kelios arbatų rūšys – nuo žaliosios ir kitų žolių, kurios padidins jūsų šansus, kovojant su antsvoriu.

1. Žalioji arbata

Didelis antioksidantų kiekis, be abejo, suteiks jūsų organizmui daug naudos, o EGCG – vienas iš katechinų, aptiktas žaliojoje arbatoje, tiesiogiai veikia medžiagų apykaitą. Ši arbatos rūšis savo sudėtyje turi kofeino, kuris, nors ir padeda lieknėti, bet piktnaudžiavimas juo, gali būti toksiškas. Jūs pastebėsite rezultatą, jei išgersite per dieną 3 – 5 puodelius žaliosios arbatos, bet stenkitės negerti daugiau 12, 200 ml talpos puodelių, kad neišprovokuoti intoksikacijos.

2. Baltoji arbata

Baltoji arbata padės sudeginti jau esamą riebalinį audinį. Jos sudėtyje daugiau katechinų ir mažiau kofeino, negu žaliojoje arbatoje ir ji labai naudinga lieknėjančioms. Žinoma, jokia arbata neduos norimo rezultato be dietos, bet šiuo atveju, baltoji arbata blokuoja riebalinio audinio sankaupų atsiradimą ir naikina jau esamas.

3. Juodoji arbata

Juodoji arbata natūraliu būdu menkina apetitą ir stabilizuoja cukraus kiekį kraujyje. Tai reiškia, kad vos keli puodeliai juodosios arbatos per dieną, apsaugos jus nuo alkio priepuolio. O dar – ji gerina virškinamojo trakto veiklą, dėka esančių jos sudėtyje taninų. O tai faktorius,greitinantis metabolizmą.

4. Kinrožių arbata

Ši arbata – gamtinė šlapimo išskyrimą skatinanti priemonė, viena geriausių lieknėjimo priemonių ir, be to, žemina cholesterolio lygį organizme ir kovoja prieš aukštą arterinį kraujo spaudimą. Iš šios arbatos organizmas gauna ne tik antioksidantus, bet ir amilazės inhibitorius, kurie daro įtaką mažesniam riebalų įsisavinimui. Perkant minėtąsias arbatas, įdėmiai perskaitykite etiketes ant pakuočių ir venkite rūšių, kuriose įdėta cukraus.

5. Matės arbata

Ši arbata gaminama iš matės medžio, augančio Pietų Amerikoje, lapų. Ši arbata amžiais naudojama buvo liaudies medicinoje ir gerai žinoma, kaip priemonė, kovojanti su antsvoriu. Jos sudėtyje esti kofeino ir kitokių medžiagų, silpninančių apetitą. Taip pat ši arbata greitina medžiagų apykaitą, dėl ko greičiau sudeginamos kalorijos.

6. Puero arbata

Pilnai fermentuota puero arbata buvo naudojama kinų liaudies medicinoje, tikslu sumažinti cholesterolio lygį, dėka esamo joje lovastatino. Ši arbata, viena veiksmingiausių lieknėjant, nes ji mažina organizme trigliceridų kiekį, bet turi mažiau kofeino, lyginant su kamelijų arbatomis.

7. Žvaigždinio anyžiaus arbata

Žvaigždinis anyžius naudojamas, gydant natūraliais metodais virškinimo problemas, gali padėti svorio reguliavimo klausimais. Ji padeda sumažinti organizme skysčių perteklių, tuo pagerindama virškinamojo trakto būklę. Jei jums nepatinka jos skonis, pasaldinkite stevija, bet ne cukrumi.

8. Ulong (Kinija) arbata

Labiau už žaliąją arbatą prinokusi ulong arbata, labai naudinga lieknėjantiems. Joje ne tiek daug kofeino kaip žaliojoje ar juodojoje arbatoje, bet daugelis atliktų tyrimų įrodė, kad 4 puodeliai šios arbatos per dieną, ženkliai gali pagreitinti svorio netekimą, dėka blogojo cholesterolio lygio mažinimo ir tuo pačiu, medžiagų apykaitos greitinimo.

9. Mėtų arbata

Jei dažnai kamuoja pilvo pūtimas, jums būtinai padės mėtų arbata. Ji padės greičiau įsisavinti riebalus ir paimti iš maisto maksimalų kiekį kitų maistingųjų medžiagų. Be to, stiprus mėtos kvapas, natūraliai menkina apetitą.

10. Rožių arbata

Ši arbata turtinga vitaminais, antioksidantais ir polifenoliais. Palengvina menstruacijų skausmus, o jos gebėjimas šalinti toksinus ir kovoti su stresu, padės išvengti alkio priepuolių. Jei ieškote efektyvesnių lieknėjimo priemonių, atkreipkite dėmesį į raudonųjų rožių arbatą.

Parašykite komentarą